Pakiet Masaż dla dwojga

Data: 2016 June 13th

SPA dla dwojga - Do kogo kierujemy ofertę?

SPA dla dwojga to pakiety, dzięki którym można spędzić czas z partnerem lub partnerką w wyjątkowy sposób – relaksując się podczas specjalnie skomponowanych pakietów day spa , składających się z masaży, zabiegów kosmetycznych ciała oraz seansów w kapsule floatingowej lub kąpieli siarczanowo-magnezowych w kapsule SPA. Oferta zabiegowa została dobrana specjalnie do potrzeb kobiet i mężczyzn. Pary mogą skorzystać także ze świetnie wyposażonej strefy siłowni oraz cardio. Hotel SPA na weekend dla dwojga jest propozycją dla par, które oprócz relaksu chcą spożytkować czas wolny na aktywność fizyczną. W strefie siłowni znaleźć można sprzęty, pozwalające na ćwiczenie wszystkich partii ciała. Istnieje możliwość treningu pod okiem specjalistów, którzy udzielą cennych wskazówek co do techniki wykonywanych ćwiczeń – efekty z pewnością Cię zachwycą! Profesjonalna kadra trenerska to gwarancja udanego treningu. Weekend SPA we dwoje jest propozycją także dla gości, którzy na minimum dobę chcą urozmaicić codzienność i połączyć pracę zdalną z wypoczynkiem. W naszych pokojach hotelowych o standardzie LUX posiadamy stałe łącze wi-fi, które pozwala na komfortowe wykonywanie swoich obowiązków. W przerwach od pracy skorzystać można z relaksującego masażu pleców trwającego 30 minut, ćwiczeń bądź kąpieli siarczanowo-magnezowej.

Światłoterapia w SPA we dwoje – weekend w Hotel Forum Lublin

Światłoterapia w Hotel Forum Lublin, czyli seans na „Słonecznej Łące” przychodzi z pomocą podczas zimowych bądź jesiennych dni, kiedy znaczną większość doby brakuje światła. Brak odpowiedniej dawki promieni słonecznych wpływa na obniżony nastrój, wolniejsze przyswajanie informacji, mniej efektywną pracę, spadek energii i mniejszą ochotę do podejmowania nowych inicjatyw. Aby zapobiec niepożądanym skutkom braku słońca, stosuje się światłoterapię, jaką zawiera pakiet weekend SPA we dwoje Hotel Forum Lublin. Wykorzystywane podczas zabiegu lampy emitują aż światło o mocy około 100 000 luksów, czyli równowartość tego wytwarzanego przez słońce. Dodatkowo posiada specjalnie dobraną barwę, która nie drażni oczu i pozwala czuć się komfortowo w trakcie całej światłoterapii. Kolejne pozytywne efekty światłoterapii to poprawa krążenia krwi – mogą skorzystać z niego osoby będące w trakcie bardziej zaawansowanych terapii. Warto potraktować terapię światłem jako ich skuteczne uzupełnienie. Dobrze sprawdza się także w dermatologii podczas zwalczania problemów skórnych. Jednym z efektów zauważalnych jeszcze w trakcie światłoterapii jest maksymalny relaks i wyciszenie. Naświetlanie przynosi spektakularne efekty!

Seans w kapsule floatingowej – weekend spa we dwoje

W zależności od wybranego pakietu, podczas pobytu w Hotel Forum Lublin można skorzystać z relaksującego seansu w kapsule floatingowej. Choć nazwa dla wielu może brzmieć obco, zabieg przynosi świetne efekty – szczególnie w przypadku sportowców i osób narażonych na ciągły stres. Celem seansu jest rozluźnienie spiętych mięśni, co świetnie wpływa na wyciszenie i lepszy sen. Seans odbywa się w kapsule wypełnionej roztworem wody z solą o głębokości maksymalnie 30 cm. Posiada optymalną temperaturę, zbliżoną do temperatury ciała. Aby uzyskać efekt relaksacji, układamy się na wodzie i pozwalamy jej unosić nasze ciało. Zawarta w niej sól pozwala na utrzymywanie się ciała ludzkiego na powierzchni. Odczucie opisywane przez gości SPA w trakcie zabiegu to uczucie niemalże łączenia się z wodą. Kapsuła ma za zadanie ograniczyć wszystkie towarzyszące nam na co dzień bodźce - dźwięk, dotyk, światło do minimum.  Floating to całkowicie bezpieczny zabieg, podczas którego duży relaks powoduje nawet niespodziewaną drzemkę. Warto zdecydować się na zakup pakietu również ze względu na możliwość doświadczenia tak niezwykłych i skutecznych zabiegów.

Jak spędzić weekend w SPA we dwoje? | Sprawdź pakiety Hotel Forum Lublin

Czym byłby romantyczny weekend SPA we dwoje bez eleganckiej kolacji z lampką wina? Idealnym zakończeniem wieczoru jest posiłek w restauracji hotelowej, którą można odwiedzić po skorzystaniu z oferowanych przez nas zabiegów. Nasz szef kuchni specjalizuje się w daniach kuchni włosko-polskiej i europejskiej, dzięki czemu na talerzu gości pojawiają się potrawy niczym dzieła sztuki – prawdziwa uczta, której nie warto przegapić! Decydując się na jeden z wybranych pakietów, do swojego posiłku podana zostanie lampka wina dobranego specjalnie do przyrządzonych dań. Nasza restauracja wyróżnia się ofertą wysokiej jakości win o światowej klasie, które pokochają także prawdziwi znawcy i smakosze. Jak zarezerwować swój wyczekiwany pobyt w SPA dla dwojga w Hotel Forum Lublin? Sprawdź wszystkie zaprezentowane pakiety. Znajdź wariant, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i wybierz dogodny dla Ciebie termin, w którym zamierzasz pojawić się w Lublinie. Wprowadź datę przyjazdu oraz wyjazdu i sprawdź dostępność pokojów w tych właśnie datach. Nasza profesjonalna obsługa dołoży wszelkich starań, byś w trakcie pobytu poczuł się naprawdę wyjątkowo. Spraw prezent ukochanej osobie – atrakcje i pyszne jedzenie czekają na Ciebie przez całą dobę, począwszy od smakowitego śniadania w formie bufetu. Zapraszamy i życzymy udanego pobytu w Hotel Forum Lublin!   Cena pakietu dla 1 osoby / doba obejmuje:
 • Nocleg w pokoju jednoosobowym LUX
 • Śniadanie w formie bufetu
 • Relaksacyjny masaż pleców 30 minut
 • Wejście do strefy relaksu i saun (sauna fińska, sauna aromatyczna, wanny z hydromasażem w strefie koloroterapii, komnata ze ścianą tężniowo-solną) 120min
 • Wejście do strefy siłowni i cardio
 • Internet wi-fi oraz stałe łącze
 • Bezpłatny parking (naziemny) - ilość miejsc ograniczona
 • Parking podziemny - płatny 40zł / doba
cena regularna : 405zł/doba cena pakietu : 360zł/doba  Cena pakietu dla 2 osób / doba obejmuje:
 • Nocleg w pokoju dwuosobowym LUX
 • Śniadanie w formie bufetu
 • Relaksacyjny masaż pleców 30 minut x 2 lub siarczanowo-magnezowa kąpiel w kapsule SPA 60min x 2
 • Wejście do „Strefy Relaksu i Saun” (sauna fińska, sauna aromatyczna, wanny z hydromasażem w strefie koloroterapii, komnata ze ścianą tężniowo-solną) bez ograniczeń czasowych
 • Wejście do strefy siłowni i cardio
 • Internet wi-fi oraz stałe łącze
 • Bezpłatny parking (naziemny) - ilość miejsc ograniczona
 • Parking podziemny - płatny 40zł / doba
cena regularna : 625zł/doba cena pakietu : 549zł/doba 
Formularz logowania
Zarejestruj formularz